EON Cup v Kyjově 2. místo !!!!

05.05.2013 09:00

Na EON Cup hraný na dvou hřištích 5+1 jeli všichni naši zdraví hráči a doplnili jsme je z 2004 Ondrou V., Pavlem a z 2005 Vojtou N. a Danem a ještě Davidem ze zpřízněných Vojkovic. Po úvodu z Pozořicemi  ( tým složený snad z 5 ročníků ) 21:0, jsme narazili na ambiciózní FKM Morava - důležitá výhra 4:0, poté opět tým s hráči, kteří nevěděli proč na hřišti jsou... Bohdalice 25:0. Nebezpečný Nesyt nás stál mnoho sil, proto neocenitelná výhra 6:1 ( hřiště 0:1 a 6:0 ). Pak odpočinkový zápas Letonice 10:0. Následné semifinále s druhým ze silnější skupiny Veselí. Už se hrálo 2x15 minut s tím, že si o poločase jeden tým vyměnil hřiště. Z počátku kolaps na prvním hřišti 0:4, na druhém to bylo 1:0, pak se však začaly dít věci Ondra, David a Dan upravili na 5:0, takže poločas 5:4. Ve druhé půli na druhém hřišti jsme ubránili údernou jednotku soupeře a ještě jim dali 3, na prvním pak 2 góly, takže celkem 10:4 - a máme dresy !! Ve finále také 2 x 15 minut nás RSM Hodonín přejel na fyzičku, kterou jsme už neměli a hlavně měli 16 fotbalově vyspělých hráčů, my jen asi polovinu. Stručné hodnocení: trochu jsem více čekal od 1. části týmu ( Filda, Micka, Michal, Jakub, Pavel, Ondra V., Vojta, Saša ), v důležitých utkáních s Nesytem, Veselím a také RSM byla však úspěšnější 2. část týmu ( Ondra, Vojta K., Vojta T. Mauro, David, Lukáš, Dan, Mark ). Ondra řádil a získal cenu pro nejlepšího střelce - 22 branek. Překvapivě se proti silným týmům prosadil i Dan. Naopak Vojta T. a Lukáš se dokážou prosadit jen proti hŕáčům o dva roky mladším. Platí, co jsem řekl již dříve: pokud někdo nemá ani základní techniku s míčem, tak to není o talentu, ale o přístupu k tréninkům a na tréninku a k zábavě zvané fotbal jako celku.