sezóna 2014-2015

Šlapanice - RAFK 6 : 3

27.06.2015 10:45
Ve velkém parnu, kdy naši 4 hráči měli v nohách utkání za starší žáky a další 3 za přípravku, jsme bojovali srdnatě hráli pěkně.

RAFK - Slatina 4 : 4

07.06.2015 10:45
Dobrá hra vedla k vedení 2 : 0 v poločase. Pak šli kluci do útlumu a rázem bylo 2 : 4. Tým se ještě vzchopil a srovnali jsme. Je to poučení, nelze vypouštět hru, je potřeba hrát pořád naplno.

Vojkovice - RAFK 2 : 1

30.05.2015 09:00
Tentokrát se nám nedařilo hlavně v individuálních schopnostech. Soupeř dobře napadal a to dělá mnoha hráčům problémy. Jen se zbavují míče. Opět jsme dali jen jeden gól. Tentokrát však jsme se do koncovky moc nedostávali.

RAFK - Tuřany 1 : 5

24.05.2015 10:45
V poslední době dáváme minimum gólů, byť šancí je hodně...

Svratka "B" - RAFK 3 : 1

17.05.2015 10:45
Proti soupeři s hráči ročníku 2003, jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Hráli jsme moc dobře, jen ta koncovka...

RAFK - NORDIC 1 : 6

10.05.2015 10:45
Jak řekl trenér soupeře : Vy jste hráli fotbal, my jsme dávali góly. Zapracováváme ročník 2004, přesto jsme hráli pěkný fotbal s mnoha akcemi dotaženými do koncovky. Soupeř dával branky jen po odkopech na urostlé útočníky, které naši obránci o rok až dva mladší, jen ztěží dokážou bránit. Je to však...

Újezd - RAFK 1 : 5

03.05.2015 10:45
Hrálo se sice na půli soupeře, avšak výkon nebyl dobrý, zvláště ve druhém poločase.

RAFK - Rosice 0 : 5

26.04.2015 10:45
Pořád stejná písnička, proti o rok starším a o hlavu vyšším soupeřům nemáme šanci. Opět se projevila únava u hráčů, kteří hráli v předešlém utkání za starší žáky.

MS Brno - RAFK 4 : 3

18.04.2015 10:45
4 naši borci hráli v předešlém utkání za starší žáky a k samotnému zápasu jsme nastoupili pouze s 8 hráči, tedy bez možnosti střídat. Přesto velice pěkný výkon, bohužel však došly síly.

RAFK - Hustopeče 0 : 6

12.04.2015 10:45
Na nejlepší tým soutěže jsme neměli, ale herně dobré.