sezóna 2013 - 2014

RAFK - Novosedly žáci 5 : 5 ( 2 : 4 )

15.06.2014 10:45
Už na nás bylo vidět, že je konec sezóny. my se hodně napracujeme na gól, zatímco soupeři jsme jejich branky usnadňovali. Přesto jsme za stavu 2 : 5 se dokázali vyburcovat k tlaku a zaslouženě vyrovnali. Poslední zápasy už byly v herním útlumu, hlavně když míč měl soupeř, tak nám chyběla agresivita...

Ivančice - RAFK přípravka 12 : 5 ( 9 : 1 )

13.06.2014 16:00
Tři borci se nedostavili k odjezdu ( dva se alespoň omluvili ). Takže jsme celé utkání odehráli bez střídání. Z počátku jsme i hrozili, ale soupeř pak zae tří útoků třikrát lacině překonal našeho novice v brance, což vzalo morálku ostatním. Přesto jsme ve druhé půli si pěkně zahráli a neukončili...

RAFK - Hustopeče žáci 1 : 2 ( 0 : 1 )

10.06.2014 18:45
Soupeře jsme úpřehráli. Dvakrát jsme zaspali, jednou v první minutě a podruhé po našem pracném vyrovnání. To co však předváděli hostující trenéři, to by mělo z fotbalu vymizet.

Tuřany - RAFK žáci 12 : 4 ( 6 : 3 )

08.06.2014 10:45
Čekal nás další ze soupeřů silné pětky. Na klucích je vidět velké zlepšení. Na počátku druhé půle jsme měli několik šancí na snížení, ale pak soupeř opět trestal. Výborná je naše snaha neustále útočit.

RAFK - Kuřim přípravka 8 : 2 ( 3 : 0 )

06.06.2014 17:00
Poprvé jsme hráli se všemi 12-ti hráči. Přesto jsme soupeře přehráli. Kluci, kteří nejsou fotbaloví musí však přidat alespoň na bojovnosti.

RAFK - Rosice žáci 2 : 5 ( 1 : 4 )

01.06.2014 10:45
Jak už tradičně, velmi pěkný výkon mlaďochů, se kterými hráli 4 unavení borci z 2001 a 2002 z předešlého zápasu.... Tohle příští rok nebude, každý bude hrát jen jeden zápas.

RAFK - Modřice přípravka 4 : 5 ( 0 : 1 )

30.05.2014 17:00
Soupeř byl důraznější a zaslouženě vyhrál. Naši působili unaveným dojmem, je patrný tréninkový výpadek.

Měnín - RAFK žáci 4 : 4 ( 2 : 2 )

25.05.2014 10:45
Měli jsme jen jednoho na střídání, ale ukázali jsme pěknou, nápaditou hru. Akce po zemi. Soupeř hrozil jen nakopávanými míči. Remíza nemrzí, protože jsme neproměňovali spoustu šancí, hra potěšila.

RAFK - Ivančice přípravka 2 : 10 ( 1 : 3 )

23.05.2014 17:00
Kluci se před utkáním vrátili ze školy v přírodě. Spali už při příchodu na hřiště. Přesto vyvinuli maximální úsilí, ale jen s jedním na střídání brzy došly síly.

Kuřim - RAFK přípravka 4 : 11 ( 3 : 5 )

18.05.2014 10:30
Opět se nám nedostavili 2 hráči, tak byl jen jeden na střídání.  Začali jsme nekompromisně a brzy bylo 1 : 5, pak jsme však polevili a soupeř nás přehrával a postuně snižoval na 4 : 5. Nehledě na únavu jsme se však zvedli a začali soupeře herně i výsledkově převyšovat.