sezóna 2012-2013

turnaj Vojkovice

22.06.2013 09:00
Na závěr sezóny jsme přijeli do Vojkovic na turnaj starších přípravek jen s jedním hráčem na střídání. V prvním utkání prohra 2:8 s Kupařovicemi. Pak 6 : 6 s domácím Vojkovicemi. 8 : 2 s Měnínem a 8 : 4 s Hrušovany. Celkově druhé místo.

mistrovské utkání Zastávka - RAFK 3 : 5 ( 0 : 3 )

09.06.2013 15:00
Na hráčích, kteří v poledne hráli za mladší žáky se projevila únava, přesto jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli.

mistrovské utkání Kuřim - RAFK 5 : 9 ( 2 : 4 )

02.06.2013 10:00
Oba týmy nastoupily s ročníky 2003. U našich kluků musíme ocenit nesmírnou bojovnost a to i v závěru utkání, kdy už docházely síly, protože jsme po nečekaných absencích nastoupili jen v 7 hráčích.

mistrovské utkání Rosice - RAFK 8 : 7 (3 : 1 )

25.05.2013 09:00
Velice prospěšný souboj vyrovnaných týmů. Mnoho střel, výborní gólmani na obou stranách zabránili dvoucifernému skóre. Ve druhé půli z naší strany více spolupráce a fotbalovosti. Hráli Kosťa z 2002, pak Mauro, Ondra, Michal, Vojta K., Tomáš, Vojta T. a Jakub. Bohužel nekteří hráči ani nejsou...

mistrovské utkání RAFK - Zastávka 9 : 2 ( 5 : 1 )

18.05.2013 09:00
V utkání se Zastávkou mělo být k vidění více fotbalových akcí. Spokojenost může být s výsledkem a několika akcemi.

mistrovské utkání RAFK - Kuřim 2 : 8 ( 0 : 6 )

11.05.2013 09:30
Názorná ukázka jak dopadne duel s oslabeným soupeřem, když ho podceníme. Ale na obranu kluků je možné, že teprve nyní dolehla únava po náročném týdnu. Opět však bylo vidět pro koho je největším nepřítelem míč.

mistrovské utkání RAFK - Rosice 5 : 5 ( 2 : 2 )

08.05.2013 10:30
Proti silnému soupeři ( ročník 2002 ) jsme tentokrát odehráli kvalitní utkání a po zásluze získali bod, i když vítězství bylo blízko.

EON Cup v Kyjově 2. místo !!!!

05.05.2013 09:00
Na EON Cup hraný na dvou hřištích 5+1 jeli všichni naši zdraví hráči a doplnili jsme je z 2004 Ondrou V., Pavlem a z 2005 Vojtou N. a Danem a ještě Davidem ze zpřízněných Vojkovic. Po úvodu z Pozořicemi  ( tým složený snad z 5 ročníků ) 21:0, jsme narazili na ambiciózní FKM Morava - důležitá...

mistrovské utkání Tišnov - RAFK 8 : 2 ( 5 : 0 )

28.04.2013 10:15
Zbytečně ustrašená první polovina proti silnému soupeři. My opět jen s ročníkem 2003. Ve druhé půli  zlepšení hry.

přátelské utkání Sparta - RAFK 6 : 7 ( 5 : 2 )

25.04.2013 17:00
Měli jsme Kosťu a Petra z 2002 a soupeř nepostavil svých 5 nejlepších hráčů. Většinu času jsme přehrávali soupeře. Až na 3 darované branky soupeři to byl docela solidní výkon, byť  ve zpracování míče jsme u většiny hráčů zaostávali.