Podolí - RAFK 1 : 3 ( 1 : 1 ) mistovské utkání v Podolí

04.09.2010 09:00

V Podolí nastoupil náš tým ke svému prvnímu mistrovskému utkání v soutěži mladších přípravek. Připomeňme si, že hrajeme soutěž pro ročníky 2002 a mladší, přičemž kluci z našeho týmu jsou narozeni v červnu ( kromě Mirka - leden ) 2003 a mladší. Nastoupili Filip, Ondra, Jakub, Michlal  (K), Vojta T., Vojta K., Tomáš, Mirek - brankář v 1. poločase, Lukáš - brankář ve 2. poločase. Doplnil nás Petr Pastor ( roč.2002 ), který se nevešel do týmu starší přípravky RAFK. Utkání jsme vyhráli 3 :1 ( 1 :1 ) braky : Ondra 2, Jakub ( Ondra ). Pogratulujme našim dětem. Ten výbuch nadšení po zápase, to se jen tak nezažije ! Pochvala patří všem v týmu, kdo však nejvíc mile překvapil, byl Mirek. Pro informaci ještě tři nejlepší hráči z týmu, které určil rozhodčí, jenž to musí napsat do zápisu: 1. Ondra, 2. Filip, 3. Lukáš za výkon v brance.