Turnaj Lišeň - 4. místo

25.11.2012 09:00

Hrálo se v malé tělocvičně asi 15 x 30 metrů....Turnaj byl pro nás však ve znamení hesla : " vše je jednou poprvé...". Výsledky: první zápas přinesl poprvé č. 1 - prohráli jsme o více než 10 branek v turnajovém utkání... Znojmo 0 : 11 !! - bez komentáře. Po rozborce v kabině však přišlo poprvé č. 2 - poprvé jsme porazili Ivančice!..2 : 0, přičemž jsme opravdu soupeře přehráli. Poslední zápas ve skupině, Blansko 2 : 1 a postup do semifinále !! Boj o finále přinesl nazapomenutelný zážitek pro mnohé. Po brzké obdržené brance jsme 13 minut tlačili, stříleli, posledních 5 minut nepustili soupeře na naši polovinu, leč .. Skalica 0 : 1. Nehodnotím nikdy výkon rozhodčího, ale když jde náš hráč sám na brankáře, ten vyběhne zahraje rukou 2 metry mimo brankoviště. ale náš útočník přesto pokračuje na prázdnou bránu, chce vystřelit a.... rozhodčí pískne ruku gólmana a nařídí přímý kop, tak to je ....V posledním utkání Líšeň 1 : 2 opět výborný výkon, ale soupeř zaslouženě zvítězil. Výsledek, rodiče spokojeni, hráči smutní, ale máme nové heslo "Znojmo!!!". Poprvé č. 3 - první křest soutěžním utkáním zažil Mark. Poprvé č. 4. - poprvé byl nejlepším brankářem na turnaji vyhlášen náš gólman - Mauro !!! A to chytal jen tři poslední utkání.