turnaj v Pohořelicích

11.12.2011 08:30

Turnaj v hale 40x20m, pořádaný týmem Svratka Brno. Hráno 4+1. Tento rurnaj byl pro starší přípravky tedy pro ročníky 2001 a mladší. My jsme to odehráli se šesti 2002 doplněnými Michalem a Ondrou z 2003. Podle toho vypadaly i výsledky : Kuřim 0 : 6 prvních 5 minut však překvapivě vyrovnaná hra, Kohoutovice 1 . 11 vlétli na nás jako tajfun, neměli jsme na celkově 2 tým, Svratka 2 : 3 pro mně v podstatě vítězství, Bílovice 3 : 6, spali jsme, po dvou minutách 0 : 4 a pak se jen dohrávalo, Moravská Slavia 1 : 12, s pozdějším vítězem turnaje se nejvíce projevil rozdíl v herních kvalitách, Malacky 2 : 3, zcela nezasloužená prohra ovlivněná nepochopitelnými chybami rozhodčích. Turnaj nám ukázal kromě jiných věcí jednu podstatnou, naši nezkušení hráči Standa, Honzík, Marek, musí vstřebat, že fotbal je o důrazu, zanícení, pohybu bez míče atd, což sice slyší ode mně neustále, ale praxe je praxe. Proto musíme všicni absolvovat více turnajů.