turnaj v Prostějově....4. místo

25.09.2010 09:00

Hráno 5 + 1 na hřišti 50 x 25 metrů, doba jednoho utkání 24 minut. Hráči : Drahoš Ondřej, Drahošová Katka, Jílek Jakub, Chromý Lukáš, Malíšek Mirek, Pučalík Tomáš, Samson Michal, Trávníček Vojtěch. Výborný výkon našich, jen bod chyběl ke třetímu místu. To, ale není tak důležité. Poslední 3 zápasy, které jsme hráli bez přestávky po sobě, to bylo obdivuhodné. Za povšimnutí stojí, že branky už nedáváme jen převážně po samostatných akcích, ale přibývá asistencí.

RAFK – SPARTA Brno 1 : 2 Branky : Jakub ( Ondra ). Zbytečná prohra po našich chybách.

RAFK – FC Frýdek - Místek 4 : 3 Branky : Ondra 3 ( Michal), Tomáš ( Ondra ). Zasloužená výhra, i když v posledních vteřinách nás zachránil 2 x brankář Mirek.

RAFK – FC Kopřivnice 11 : 3, Branky : Ondra 5 ( Michal 2x, Lukáš ), Jakub 4 ( Michal, Ondra, Mirek ), Tomáš, Lukáš ( Ondra ) Tak vysoká výhra, to tu ještě nebylo...

RAFK – SK Prostějov 1 : 3 Branky : Ondra. Proti vítězovi turnaje jsme zdaleka nepropadli

RAFK – FC Zlín 0 : 1 Výkonu by slušela remíza

RAFK - FC Vítkovice 1 : 0 Branky : Ondra ( z rohu ). Obdivuhodné. Po 120 minutách hry, prakticky bez střídání, jsme v posledním zápase přehráli Vítkovice, přičemž vítězství mohlo být ještě vyšší.

Pořadí: 1. SK Prostějov, 2. FC Zlín, 3. FC Vítkovice, 4. RAFK Rajhrad, 5. SPARTA Brno, 6. FC Frýdek-Místek, 7. FC Kopřivnice

Nejlepším střelcem turnaje byl s 10 góly : Ondřej Drahoš