turnaj v Zastávce

28.08.2010 09:00

Hráno 5 + 1, na střídání jsme měli jen jednoho hráče, což mělo vliv na únavu. Hráči : Drahoš Ondřej, Gáč Filip, Jílek Jakub, Chromý Lukáš ( brankář ), Kunz Vojtěch, Peštál Petr, Samson Michal,

RAFK – ČAFC Židenice 1 : 2 Ondra ( nahrávka Filip ). S ČAFC jsme zaspali začátek a po 2 minutách to bylo 0:2. Musím hráče víc nabudit

na první utkání. Pak jsme soupeře skoro nepustili na naši polovinu, ale dali jsme jen jeden gól. Nenahráváme si v situaci 2, nebo tři na brankáře.

RAFK – Kuřim 0 : 3 Tlačili jsme, Kuřim však dala branky ze snad ze třech protiútoků

RAFK – FŠ Třebíč 3 : 4 Filip ( př. kop ), Filip ( sam. akce ), Ondra ( př. kop ). Vyrovnané utkání, v závěru však došly síly

RAFK – Zbrojovka 2 : 6 Filip ( Ondra ), Filip ( sam. akce ). Během první minuty jsme darovali soupeři 2 branky. Pak ovšem nádhera ! Ještě za stavu 2:3 nastřelil Ondra tyč. V závěru však došly síly.

RAFK – Zastávka 3 : 2 Ondra ( Petr ), Ondra ( z rohu ), Ondra ( sam akce ). Zastávka hrála se staršími hráči, přesto naši zaslouženě vyhráli a konečně oslavili vítězství.

RAFK – Žebětín 0 : 4 To už byli naši vydáni ze všech sil

Pořadí:

1. Žebětín, 2. Zbrojovka Brno, 3. ČAFC Židenice, 4. FŠ Třebíč, 5. Zastávka, 6. Kuřim, 7. RAFK

Hodnocení: Tak jsme se dočkali také posledního místa. Nic se neději, herně jsme zaostali jen v závěru zápasu se Zbrojovkou a v utkání se Žebětínem. To jak vyrostli během turnaje naši obránci Michal s Vojtou, samostatné akce Ondry a Filipa, průniky Jakuba – to je paráda. Petr zatím zaostává hlavně fyzicky, ale snahu a chuť má. Lukáš v brance má již výborné výběhy.