Turnaj FC Zlín

30.01.2011 08:30

Hráno 4 + 1 v hale s velkými rozměry a brankami : 7 utkání po 15 minutách. Hráči : Drahoš Ondřej, Gáč Filip, Jílek Jakub, Malíšek Mirek, Pučalík Tomáš, Kunz Vojtěch, Trávníček Vojtěch. Opět velké prostory na který jsme si zvykli až v závěru turnaje, kdy jsme hráli vyrovnané partie s Líšní a Spartou, jež měla 3 hráče ročníku 2002. Navíc u hráčů po nemoci bylo vidět, že ještě nejsou v plné síle. Nejvíce sil měli Tomáš a Ondra, tedy kluci, kteří hráli i sobotu.

RAFK – Šumperk 0 : 1, toto utkání jsme měli vyhrát o 4 góly, těch šancí, co jsme neproměnili bylo příliš

RAFK – Kladno 1 : 0 Ondra, Mirkův výkon brance nám zajistil vítězství proti nečekaně tvrdému ( v této kategorii ) týmu

RAFK – Prostějov 2 : 10 Filip, Jakub ( Filip ), Prostějov je momentálně v této kategorii nejlepší na Moravě, po první minutě to bylo na ručník, vůbec jsme nestíhali pohybem a orientací v prostoru.

RAFK – Zlín 2 : 6, Filip, Tomáš ( Filip ), tento turnaj nás nezastihnul v optimální pohodě, chlapci po nemocech nenabrali ještě sílu

RAFK – Sparta Brno 2 : 3 Filip, Jakub ( Ondra ), vyrovnané utkání, které jsme prohráli zbytečnými chybami v obraně

RAFK – Líšeň 2 : 3 Jakub ( Tomáš ), Ondra, opět jsme pozlobili favorita

RAFK – Olomouc 0 : 4 hezké utkání, soupeř však podstatně lepší v koncovnce

Pořadí: 1. Prostějov, 2. Sparta Brno, 3. Líšeň, 4. Olomouc, 5. Kladno, 6. Zlín, 7. Šumperk, 8. RAFK